niedziela, 15 czerwca 2014

URODZINY urodzinki

Tydzień temu w sobotę mniejsza M skończyła rok. Tak tak, to już rok. Sama nie mogę w to uwierzyć. Impreza odbyła się u dziadków na podwórku. Pogoda dopisała i mniejsza M też (starsza też się spisała, choć fochów nie zabrakło). Było trochę nerwów i biegania, ale ostatecznie wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. Właściwie nie będę za dużo pisać, ale zasypię Was zdjęciami. Przepraszam za jakość i dość monotematyczne ujęcia, ale większość robiona komórką i z doskoku (dlatego tak podobne do siebie), bo nie było w tym wszystkim czasu na łapanie za aparat, gości było sporo i im głównie poświęcaliśmy nasz czas. 

No to miłego oglądania :)

Poza mniejszą M była też jej siostra, dwie kuzynki i kuzyn. Razem pięcioro dzieci także zabaw i radości dziecięcej nie zabrakło.

Dziękuję wszystkim zgromadzonym gościom za obecność, życzenia oraz prezenty. Będziemy ten dzień pamiętać na długo. Dzięki Wam :)


A rok temu było tak (kto pamięta?):


2 komentarze:

 1. Witam serdecznie, zapraszam do dodania swojego bloga do spisu blogow o ciazy i macierzynstwie :)
  Spis znajduje sie tutaj:
  http://spisblogowociazy.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za zaproszenie. A znajdzie się więcej czytelników dzięki temu? Chciałabym żeby inni dzielili się swoimi bezcennymi dla mnie uwagami i spostrzeżeniami w komentarzach. Żeby ten blog żył dzięki czytelnikom.
  Przy okazji dziękuję wszystkim którzy tu zaglądają i dzielą się sobą komentując.

  OdpowiedzUsuń